Локомотив Пловдив победи Хебър Пазарджик с 3:2 в контролна среща на "Лаута". Проверката се игра при закрити врати по желание на новия треньор на гостите Любослав Пенев.

Още във 2-ата минута Конте засече центриране на Димитър Илиев, но топката мина на сантиметри от целта. В следващата ата гостите имаха шанс до отбележат, но топката бе избита в корнер.

В 11-ата млинута Каракашев стреля, но вратарят на Хебър се справи.

Минута по-късно Дион бе спънат в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, която Димитър Илиев превърна в гол.

Гостите изравниха в 22-ата минута, след като Алехандро Серано стреля от дистанция и изненада стража на Локомотив.

Малко по-късно Хоркаш се справи страхотно, след като футболист на Хебър бе изведен очи в очи срещу него.

В 36-ата минута Димитър Илиев нацели гредата над вратата на „зелените“.

Малко след почивката Хоркаш отново се намеси добре, след като изби удар на Венсан Марсел.

Локомотив поведе в 57-ата минута, когато Конте подаде към Денислав Александров и той се разписа за 2:1.

Минута по-късно и Сорга можеше да се разпише, но стражът на Хебър се намери добре.

Хебър изравни в 81-ата минута, когато Николаев центрира в наказателното поле и Анте Живкович отбеляза за 2:2.

Само след две минути игра обаче Локомотив си върна водачеството в резултата, като точен бе Ивайло Димитров.

В 84-ата минута Пиер Зебли получи втори жълт картон и напусна терена.

До края на срещата футболистите на Любослав Пенев имаха шанс да изравнят, но Динко Хоркаш се справи.