Хебър и Крумовград завършиха 0:0 в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Гостите обаче са отборът, който повече може да съжалява, че не спечели в Пазарджик. Греда на Алекс Колев и фрапантен пропуск на Джуниет Али попречиха на Крумовград да стигне до трите точки. Тимът на Неманя Миланович завърши двубоя в намален състав, след като в 81-ата минута Джуниет Али получи втори жълт картон и бе изгонен.

Така двата отбора продължиха сериите си без победа в елита. Тимът, воден от Любослав Пенев, вече в шести пореден мач не познава успеха, докато за Крумовград това е пети последователен двубой, в който не можат да спечелят трите точки.
Двата отбора влязоха предпазливо в двубоя и логично в първите 10 минути липсваха положения пред вратарите Матвей Игонен и Янко Георгиев. Чак в 16-ата минута се стигна до първи удар, но изстрелът с глава на Алекс Колев премина над вратата на Хебър. В 31-ата минута Марсел Канади стреля опасно от пряк свободен удар, но след рикошет в главата на Алекс Колев на стената, топката излезе в корнер. Малко след това домакините изявиха претенции за дузпа заради игра с ръка на Сенхаджи, но ситуацията бе преразгледана набързо с ВАР и играта продължи. Малко след като измина час игра на терена в Пазарджик се изсипа дъжд от жълти картони. Реферът Никола Попов вдигна по два на двата отбора, а преди това и Серкан Юсеин бе предупреден официално. Така първото полувреме завърши с 5 жълти картона, 25 нарушения и нито един точен удар.

Домакините излязоха за второто полувреме с две промени в състава - Николас Пенев и Георги Вълчев заеха местата на Стилиян Тисовски и Марсел Канади. Това като че ли даде импулс в играта на Хебър и в началните минути играта се задържаше в половината на гостите. В 50-ата минута Карлос Охене посрещна отбита топка пред наказателното поле, но изстрелът му бе блокиран от Божидар Кацаров. Седеми минути по-късно дойде и първият точен удар мача - отправи го Джунейт Али от сериозна дистанция, но Матвей Игонен бе на мястото си и улови сигурно. Секунди по-късно Серкан Юсеин шутира доста по-опасно, като и този път естонският вратар на Хебър показа класа и изби.

Гостите започнаха да нападат все повече и в 69-ата минута Алекс Колев пусна много добър извеждащ пас към Диего Рапосо, който бе сам срещу Матвей Игонен, но се забави със завършващия удар и това позволи на стажа на Хебър да се намеси. Секунди по-късно Джуниет Али направи още по-фрапантен пропуск. Вячеслав Велев центрира в наказателното поле на Хебър, където Алекс Колев засече топката в лявата греда на вратата на Игонен. Топката обаче попадна в Али, който от два метра на празна врата направи по-трудното - прати топката високо над напречната греда в аут.

В 81-ата минута гостите останаха с 10 души, след като "грешникът" Джуниет Али получи втори жълт картон за удар с лакът в лицето на Николас Пенев. Малко след това синът на Любо Пенев направи хубав пробив отдясно, влезе в наказателното поле и от аутлинията върна топката към Георги Николов, но Вячеслав Велев се хвърли самоотвержено и предотврати опасността. Минута преди края на редовното време отново Николас Пенев създаде напрежение пред вратата на гостите.  Той центрира в наказателното поле към Георги Николов, който отблизо стреля с глава, но топката мина встрани от левия стълб на вратата на Янко Георгиев. В продължението на срещата домакините натиснаха, но така и не успяха да затруднят Янко Георгиев и двубоят завърши без гол.

ХЕБЪР - КРУМОВГРАД 0:0